درباره ما

بیانیه مدیرعامل


کارآفرینان و مدیران سازمان های تولیدی و خدماتی


برای تداوم فعالیت و حفظ توان عملیاتی و سودآوری خود نیازمند اطلاعات مربوط و به موقع از فرایند ساخت و تولید محصولات و ارایه خدمات سازمان خود هستند.شرکت رای فن پیشگان تمام توان خود را برای "ارایه راهکارهای نوین حسابداری مدیریت" به کار گرفته و در دومین دهه فعالیت خود تلاش می کند تا با ارایه "راهکارهای هزینه یابی رای فن" بیش از پیش یاری رسان مشتریان خود باشد. اعتقاد داریم که داشتن اطلاعات به موقع و قابل اتکاء از هزینه های پروژه ها و سفارش های دردست اجراء ، میزان و مبلغ توقف ها و دوباره کاری های رخ داده درجریان تولید سفارش ها و اجرای پروژه ها به ریز دلایل هریک ، امکان انجام اقدامات اصلاحی درست و به موقع را به مدیران میدهد و می توان برای جلوگیری از بروز دوباره این رخدادهای ناخواسته برنامه ریزی لازم را انجام داد. این یکی از مهمترین ماموریت های راهکارهای هزینه یابی رای فن است. سیستم اطلاعاتی حسابداری و در مرکز آن "سیستم هزینه یابی" درصورتی که به درستی طراحی ، مکانیزه و اجرا شود ، یکی از کارا ترین ابزارهای مدیریت ارشد برای بدست آوردن تصویر واقعی از نقاط قوت و ضعف سازمان ، اطلاع از نتایج سیاست گذاری های مدیران ارشد ، اثر مالی هریک از مشکلات و نیز هزینه ها و تبعات رفع این مشکلات و برنامه ریزی برای آینده سازمان است. از این رو است که رویکرد شرکت رای فن پیشگان در ارایه راهکارهای هزینه یابی رای فن از شناخت سازمان مشتری و نوع صنعت آن آغاز شده ، با طراحی مفهومی ، استقرار و اجرای سیستم ادامه یافته و تا تدوین روش های اجرایی و ممیزی دوره ای از سیستم درحال اجرا ادامه می یابد .

ما شما را تنها نخواهیم گذاشت ، رای فن را بیازمایید ...مکدر است دل آتش به خرقه خواهم زد
بیا ببین که کری می کند تما شایی

(حافظ) *کری کردن (کرا کردن) به معنای ارزیدن است.

تعهدات ما


فروش نرم‌افزار پایان کار نیست


پروژه ای که با شناخت صنعت و سیستم موجود سازمان مشتری شروع می شود ، با طراحی مفهومی سیستم هزینه یابی مناسب آن سازمان و بهینه سازی روشهای گردش عملیات مالی و مرتبط و نصب نرم‌افزارها ادامه می یابد. پروژه تا اجرای واقعی سیستم هزینه­ یابی طراحی شده و ارایه گزارشهای مورد نظر ادامه یافته و ما در کلیه مراحل همراه و همگام کارکنان سازمان مشتری خواهیم بود طراحی سیستم و استقرار نرم افزار هزینه یابی شروع کننده تغییراتی در شرکت ها است که ضمن شفاف شدن کلیه فرآیندهای اجرایی سازمان ، بستر مناسبی برای جمع آوری اطلاعات مربوط وقابل اتکاء و تصمیم گیری های دقیق تر در سطوح مختلف مدیریت شرکت را فراهم می کند. وقتی رای فن را انتخاب می کنید اینچنین تغییراتی را در سازمان خود خواهید دید!.


نرم افزار هزینه یابی رای فن

.ایده محوری و هدف ما طراحی و پیاده سازی نرم افزار مستقل هزینه یابی با امكان اجرای روش های نوین هزینه یابی از جمله هزینه یابی برمبنای فعالیت بوده است. تلقی ما از سیستم هزینه یابی سیستمی است که اطلاعات تولید شده توسط آن بتواند در جریان تصمیم گیری مدیران فنی و مهندسان قبل ، حین و پس از فرایند تولید آنان را یاری دهد. دراین رویکرد مهمترین بخش اطلاعات گزارشات اگاهی بخش و حسابداری سنجش مسئولیت است انتظار میرود که اطلاعات سیستم هزینه یابی در سبد نیازهای اطلاعاتی مدیران فنی و مهندسان قرار گرفته و بتواند به عنوان اطلاعاتی "مربوط" و"قابل اتکاء" آنان را در تصمیم سازی و تصمیم گیری آگاهانه یاری دهد.شرکت رای فن پیشگان

شرکت راي فن پيشگان با مسئوليت محدود به شماره 300324 در تهران به ثبت رسيده است . هیأت مدیره شرکت ترکیبی از حسابداران رسمی و متخصصان نرم افزار است که با تکیه بر سالها تجربه تدریس ، طراحی و استقرار سیستم های حسابداری صنعتی بنیان گذاران و مدیران خود تاسیس شده است.

موسس و مدير عامل شرکت راي فن پيشگان داراي 34 سال سابقه کار اجرايي حسابداری مالی صنعتی ، کار حرفه ای حسابرسی و طراحی سیستم به عنوان حسابدار رسمی و سال ها تدريس دروس حسابداري در دانشگاه است . رییس هیئت مدیره و مدیر پروژه شرکت دارای مدرک دکترای مهندسی نرم افزار ، عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای تجارب ممتد در طراحی نرم افزار است..

طرح نرم افزار مستقل هزینه یابی در سال 1386 به عنوان یک ایده نوآورانه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پذیرفته شد و نرم افزار مستقل هزینه یابی رای فن با پیشرفته ترین روش های طراحی و پیاده سازی نرم افزار و براساس رویکرد سیستمی ، طراحی و پیاده سازی شد. شرکت رای فن پیشگان از سال 1389 دارای رتبه از شورای عالی فضای مجازی (شورای عالی انفورماتیک سابق) بوده و هر سال رتبه بالاتری دریافت کرده است. رسالت رای فن پیشگان ارتقاء دانش حسابداری مدیریت در کشور از طریق توسعه نرم افزار تخصصی هزینه یابی است. تعهد رای فن پیشگان به مشتریان با فروش نرم افزار آغاز شده و تا استقرار سیستم هزینه یابی و نظارت بر اجرای سیستم ادامه دارد و این یکی از وجوه تمایز ما است . آموزش رکن اصلی تعهدات رای فن به مشتریان است و شامل آموزش تئوریک حسابداری اعم از مالی و صنعتی ، هزینه یابی بر مبنای فعالیت ، نرم افزار هزینه یابی رای فن و آموزش عملی تحلیل وکاربرد اطلاعات هزینه یابی است اکنون نرم افزار مستقل هزینه یابی رای فن در دهه دوم حیات خود شمار زیادی از سازمان های تولیدی و خدماتی را زیر پوشش قرار داده است.

کارشناسان ما

تیم همکاران شرکت رای فن :


خسرو اسلامی دهکردی

مدیر عامل
کارشناسی ارشد حسابداری
عضو جامعه حسابداران رسمی

دکتر سید کامیار ایزدی

رییس هیِئت مدیره
دکتری مهندسی نرم افزار
عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا

محمود قاسمی

عضو هیئت مدیره
کارشناس ارشد حسابداری

مهندس پیمان بحری

مشاور مدیرعامل

مهندس الکترونیک

کارشناس ارشد بازاریابی